Darujte jedinečný zážitkový pobyt v korunách stromov s wellness

Prázdny

Možnosť využitia voucherov je do konca roka 2024.

Prázdny
Prázdny

Darujte jedinečný zážitkový pobyt v korunách stromov s wellness

Prázdny

Možnosť využitia voucherov je do konca roka 2024.

Prázdny
Prázdny

Predstavte si únik
z každodennej rutiny

Miesto, kde sa zastaví čas a vy sa ocitnete v náručí prírody, vysoko nad zemou, s výhľadom, ktorý berie dych. Už žiadne bežné hotelové izby – teraz máte šancu prežiť noc v korunách stromov, v obklopení lesa a spevom vtákov. Predstavujeme vám naše vouchery – kľúč k nevšednému dobrodružstvu, ktoré vás prenesie priamo do srdca Tokajskej oblasti.

Náš projekt ponúka viac než len ubytovanie; je to nevšedný zážitok. Každý z piatich ubytovacích domčekov nesie meno odrôd viniča typickej pre Tokaj – Furmint, Lipovina, Kabar, Zéta a Muškát Žltý – symbolizujúc jedinečnosť a tradíciu tokajskej oblasti.

Ďalšie dva domčeky sú venované relaxácii: jeden s vírivou a druhý so saunouVšetky sú vysoko, vo výške štyroch metrov, spojené centrálnou podestou, kde sa môžete stretávať s priateľmi alebo rodinou a vychutnávať si nekonečnú krásu lesoparku alebo lahodné tokajské vína. A ak sa rozhodnete kúpiť voucher, získate túto nezabudnuteľnú skúsenosť za ešte lepšiu cenu.

Zamilujte si ráno, keď sa prebudíte s výhľadom na zelené koruny stromov s raňajkami v košíku a kávou, a večer, keď pod vami lenivo plynú hmlisté opary  počúvate cvrlikanie cvrčkov s dúškom čaju alebo výnimočného tokajského vina.  Každý domček je vybavený moderným komfortom vrátane kuchyne a kúpeľne, televízora či wifi ,takže vaša spätosť s prírodou bude sprevádzaná pohodlím domova.

A keď príde chlad, nebojte sa – domčeky sú vybavené vykurovaním a klimatizáciou pre váš celoročný komfort.  S kúpou vouchera  získate nielen výnimočný pobyt, ale aj úsporu, či možnosť dohodnúť si ochutnávku miestnych tokajských vín a spojiť tak príjemné s užitočným – relax s kultúrou.

Neváhajte a urobte krok smerom k neopakovateľnému zážitku. Kúpte si voucher v našich tokajských domčekoch v korunách stromov už  dnes a zaistite si miesto, kde sa váš oddych a dobrodružstvo stanú jedným. Stačí si na našej stránke vybrať niektorú z ponúk a pripraviť sa na skutočný únik od reality. Sľubujeme vám, že to bude zážitok a to všetko s priateľským úsmevom a otvorenou náručou prírody. Kúpte si voucher teraz a nechajte sa unášať čarom Tokaja!

Darčekové balenie

10,00 € s DPH

Ako uplatniť voucher

a) Po zakúpení voucheru je potrebné zarezervovať si presný termín pobytu na tel. čísle    +421907936078 v pracovných dňoch, alebo emailom na campingmalabara@gmail.com s uvedením kódu vouchera . Prenajímateľ zistí dostupnosť klientom vybraného termínu
b) Pri nástupe na pobyt je potrebné predložiť vytlačený voucher s kódom na recepcii .
c) Cena nezahŕňa miestny poplatok 1,50 €/osoba/noc.
d) Doba platnosti  je uvedená na voucheri. Po uplynutí doby platnosti klient nemá právo rezervovať pobyt v Tree-top village Malá Bara.

 

Storno podmienky
Klient je oprávnený odstúpiť od kúpy voucheru bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa doručenia voucheru elektronickou formou, pokiaľ voucher nebol použitý.  Odstúpenie od kúpy v zmysle prvej vety je možné uplatniť  e-mailovom na adresu campingmalabara@gmail.com pričom v správe musí byť identifikovaná ponuka, kód voucheru a počet voucherov, od kúpy ktorých chce Klient odstúpiť. Klientovi bude vrátená platba späť na účet, z ktorého bola platba evidovaná.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...